Personel Yemeği  |  Yerinde Üretim Projeleri  |  Catering Hizmetleri  |  Yemekhane Projelerinin Oluşturulması

 
 
Anasayfa
Hakkımızda
Referanslarımız
Tarifler ve Püf Noktaları
Kullandığımız
Markalar
İnsan Kaynakları
Mönü

İletişim

ANKET
 

SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ

Çok iyi
İyi
kötü
ZİYARETCİ DEFTERİ

 
Web sitemiz ve ürünlerimizle ilgili görüşlerinizi yazarsanız
memnun oluruz


Deftere Yaz    Defteri Oku

Hakkımızda 

ZİBA CATERING KURUMLSA VİZYONU

Sektörümüzdeki ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek süreçlerimizle ve çalışanlarımızla sürekli gelişme ve tüm müşterimizle gelişimimizi paylaşabilmektir.

ZİBA CATERİNG KURUMSAL MİSYONU

Müşterilmizin istek ve beklentilerine paralel olarak, hijyen faktörlerinden ödün vermeksizin, kaliteli yemekler üretmek, ürettiğimiz yemekleri ve hizmetimizi sürekli geliştirerek sektörümüzün önde gelen kurumlarıdnan biri olmaktır.

ZİBA CATERİNG KURUMSAL DEĞERLERİ

İnsana saygı ve değer
Dış ve iç müşteri odaklılık
Sürekli gelişim ve değişim
Takımdaşlık
Güleryüz
Topyekün mükemelleşme

ZİBA CATERİNG KALİTE POLİTİKASI
Yarattığımız çizgiyi bozmadan, ürettiğimiz yemeklerin içeriklerini sürekli geliştirerek, kullandığımız malzeme kalitesinden ödün vermemek Kalite Yönetim Sistemini ve HACCP Gıda Güvenliği sistemini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek kalite politikamızdır.

FAALİYET Alanlarımızı şöyle özetleyebiliriz, şirketlerin personelleri için yemek üretip,servisini vermek,yerinde üretim projeleri gerçekleştirmek,firma yemekhane ve cafelerini işletmek,outside ve inside cateringler,Düğünler,bahçe partileri ve bunların dışında hertürlü organizasyon yapabilmektir.

FİRMAMIZ 1988 yılı sonlarında merhum babamız tarafından kurulmuştur.
1992 yılında Yenibosna’da şimdi içinde bulunduğumuz, en son teknoloji ile donatılmış mutfağımızın inşaatını bitirip üretime başladık.

MÜŞTERİlerimize daha kaliteli ve standart yemek üretebilmek için 1994 yılında TSE standartları ile çalışmaya devam ettik.
Bu süreçte Ziba markası ile patentimizi aldık.Bu işleri yaparken sektörümüze örnek olmayı , daha iyiye ve kaliteye ulaşmayı hedefledik.

BU yıllarda firmamız giderek büyüdü,sektörün önde gelen firmalarından birisi olmaya başardı. İLK YEMEK Sanayicileri derneği’ne 1998 yılında üye olduk.
Sivil toplum kuruluşlarının sektörümüzün gelişimine katkıda bulunacağı inancı ile halen bilfiil dernek çalışmalarında yardımcı Olmaktayız.

İkibinli yılların hemen başında Tarım ve Köy işleri Bakanlığından gıda üretim izni belgesi, çalışma izni ve gıda sicil belgesi alınmıştır.Bu sürecin ardından daha yüksek kaliteye ulaşmak arzusu ile hiçbir zorunluluk yok iken 1993 yılı Mayıs ayında birbiri ile entegreli olarak ISO 9001-2000 versiyonu ve HACCP kuralları ile üretim yapmaya başladık.
Buradaki hareket noktamız böyle bir belgeye sahip olmak için değil, daha iyiyi, daha mükemmeli nasıl yakalarız olmuştur.Firma bünyesinde kurduğumuz hammadde ve Hijyen labarotuvarında personel ve ekipman hijyeni kontrolleri ile Satınaldığımız hammadde ve pişirdiğimiz yemeklerin analizini yapa bilmekteyiz.

Ziba Yemek Üretim Tesisi halen örnek konsept mutfağı ile seçkin,lider firmalar için yemek üretimine devam etmektedir.

Bu gelişim sürecinde bir çok iştirakimiz olmuştur;

2000 yılında Çatalca da 20.000 metrekarelik bir alanda ZİBA Çiftliği’ni kurduk ve meyve ve sebze üretimine başladık.
Hedefimiz; gelecekte kendi hammaddelerimizi bu çiftlikten karşılamaktır.

2001 yılında Altınolukta yine Ziba markası ile kendi tesisimizde sızma zeytinyağı üretimine başladık.Buradaki amacımız kendi ihtiyacımızı karşılamak ve iç piyasa ile dış piyasaya satış yapmaktır.

2003 yılında görülen ihtiyaç üzerine İkitelli Organize sanayi bölgesinde farklı bir konseptle yine örnek bir mutfak açtık.
Bu modern tesiste ticket usulü ile yemek satışı yapılmaktadır.

ZİBA yemek üretim tesisi SAĞLIKLI YİYECEK,SAĞLIKLI GELECEK düsturu ile iş hayatına devam edecektir. Saygılarımla.

HABERLER

» -D U Y U R U- BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ

» TOPLU YEMEK SEKTÖRÜNÜN BULUNDUGU DURUM DEGERLENDİRMESİ

» .......LÜTFEN DİKKAT.....!!! İşyerlerinde Toplu Yemek denilince ne beklenilmelidir?

» ........LÜTFEN DİKKAT.......!!! Toplu yemek ( Tabldot ) hakkın da detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

» DİYET YAPMAYIN!!!

» OKULLARDAKİ DÜŞÜK FİYATTAKİ YEMEĞE DİKKAT